Marta Naskręt

profilephoto01-0011G00000nZL5kQAGNazywam się Marta Naskręt i jestem certyfikowaną instruktorką Strong First.

Z wykształcenia - anglistka, z zamiłowania i zawodu - trenerka personalna. Ruch towarzyszył mi przez większość życia, a moim pierwszym ukochanym sportem była koszykówka. Po studiach rozpoczęłam typową pracę za biurkiem. Jednak po kilku latach zrozumiałam, że nie jest to droga, którą chcę podążać i zamieniłam szpilki na skarpetki.

W międzyczasie zaczęłam uprawiać pole dance, a ponieważ jest to bardzo wymagający sport i do wykonywania coraz to trudniejszych figur i przejść brakowało mi siły, postanowiłam zainteresować się treningiem, który wzmocni mnie na tyle by być rurkowym kocurem (wiem jak to brzmi. Ale tak się mówi w pole dance'owych internetach). I wtedy, za sprawą kolegi z pracy, pojawiły się w moim życiu kettle.

W ten sposób, rozpoczęła się moja wspaniała przygoda z odważnikami kulowymi, która trwa po dziś dzień. Kettle dały mi siłę, poprawiły moją mobilność i wytrzymałość. Postanowiłam związać z nimi swoją przyszłość i dać innym możliwość doświadczenia korzyści płynących z treningu z ich wykorzystaniem.

Uwielbiam także Animal Flow oraz Aerial Hoop i chociaż mogłoby się wydawać, że powyższe aktywności nie mają ze sobą nic wspólnego, wierzcie mi, nasze ciała kochają różnorodność.

Lubię bawić się ruchem, odkrywać nowe możliwości i nie mieć bólu pleców po spędzeniu 8 godzin przed komputerem. I właśnie to próbuję przekazać swoim podopiecznym. Większość z nich to ludzie trenujący rekreacyjnie. Trening jest dla nich sposobem na zdrowie, dobre samopoczucie i sprawność w życiu codziennym.

StrongFirst uczy pokory, szacunku i cierpliwości. To cechy przydatne nie tylko na siłownianej sali. Dążenie do celu, determinacja i mnóstwo samozaparcia przydają się zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Kettle zmieniają nie tylko ciało, ale i naszą mentalność.

Trochę chcesz spróbować, a trochę się wahasz? Pamiętaj, że zmiany na lepsze leżą tylko i wyłącznie w Twoich rękach.

Gdzie mnie znajdziesz?

Facebook - SteelAnimalCoach
Instagram: steel.animal

Zajęcia prowadzę w TrifectaGym Ostrów Wielkopolski.
Niech siła będzie z Tobą!
Not logged in.

Contact

Accepting new students.
Website:
Contact: Click to contact

LEAVE A REVIEW FOR MARTA NASKRęT

Please post in English, the language of our web site.
You may also post in your native language below the English review.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam on comments and reviews. Learn how your data is processed.

Certifications

Kettlebell Instructor SFG I

Badges

Sinister

Location

City: Ostrów Wielkopolski
Zip code: 63-400
State: Wielkopolskie
Country: Poland

Continue browsing or go to search.